• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Matematigi-Seviyorum-I-Love-MATH-289961707726580/?fref=ts
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905362762004
  • https://twitter.com/matematigisev
  • https://www.instagram.com/m.can.hoca
  • https://www.youtube.com/channel/UCUdFgsnBKN2zwyHgPkt7WuQ
Konu Anlatımları
Eylül Eğitim Kurumları
Facebook Sayfamız

Başarı Hikayeleri

SIRALA: İzlenme Sayısı Eklenme Tarihi Yıldız Sayısı

  Fen Lisesi Nasıl Kazanılır? Ders Çalışma Programı
  Anadolu / Fen Lisesi Nasıl Kazanılır? Ders Çalışma Programı / LGS 2020
  150 kez izlendi 57 gün önce


  ÇAPA FEN LİSESİ NASIL KAZANILIR?
  LGS başarı hikayeleri serimize bugün İstanbul Çapa Anadolu Lisesi öğrencileri Bal, Mert ve Zeynep konuk olacak ve lgs de başarılı olmanın yolları neler? nasıl çalıştı? nasıl hazırlandı? Çapa fen lisesini nasıl kazandım? Çapa fen lisesi tanıtım videosu, Çapa fen lisesi yurdu, Lgs başarı hikayesi, Lgs başarı öyküleri, Lgs başarı öyküsü, Çapa fen lisesi nasıl kazanılır? Lgs başarısı için ne yapmalıyım? gibi başlıklara yer verecek. İyi seyirler.
  26 kez izlendi 57 gün önce


  LGS'yi Fulleyen Türkiye 1.sinden Tavsiyeler
  LGS Türkiye Birincisi 500 tam puan alan Beyza Aslanhan başarısının sırrını anlattı. Nasıl LGS 1.si oldu? Lgs başarı hikayeleri serimizin yeni konuğu Full çeken öğrencimizden derece isteyenlere harika tavsiyeler. Hangi kaynakları kullandı? Sınava nasıl hazırlanılır? Fen lisesi nasıl kazanılır? 8.sınıfta en çok hangi derslere ağırlık verdi? Nasıl çalıştı? Günde kaç soru çözmeli? Ders çalışmak için kendini nasıl motive ediyordu? Ve daha fazlasını bu videoda sizlere anlattı.
  24 kez izlendi 57 gün önce


  LGS'de 500 tam puan alan Suriyeli Dlyar Safo
  Dlyar Safo Suriye'de yaşanan iç savaştan kaçıp Türkiye'ye geldi. Hayallerinin peşini bir an olsun bırakmadı, çok çalıştı mücadele etti. LGS sınavında tam 500 puan alan Dlyar Safo yayın konuğumuz oldu. 2015 yılında Türkiye'ye gelen Dlyar Safo sınava hazırlanmaya yazın başladığını ve günde 500 soru çözdüğünü anlattı. LGS sınavında tam 500 puan Dlyar Safo hayalinin mühendislik olduğunu söyledi.
  39 kez izlendi 83 gün önce


  Nasıl LGS Birincisi Oldum? Galatasaray Lisesi Öğrencisinden Tavsiyeler
  LGS Türkiye Birincisi Niltuğ Şele'nin başarısının sırrını anlattığı NASIL LGS BİRİNCİSİ OLDUM? TÜRKİYE 1.Sİ ŞAMPİYONDAN DERECE İSTEYENLERE TAVSİYELER başlıklı bu videoda size süper tavsiyeleri var. Sınava nasıl hazırlanılır? fen lisesi nasıl kazanılır? 8.sınıfta en çok hangi derslere ağırlık verdi? Günde kaç soru çözmeli? Ders çalışmak için kendini nasıl motive ediyordu? Ve daha fazlasını bu videoda sizlere anlattı.
  42 kez izlendi 86 gün önce


  LGS'Yİ NASIL FULLEDİM?
  LGS'yi Nasıl Fulledim? | Türkiye 1. sinden Tavsiyeler | LGS Birincisi Başarı Hikayeleri 40 LGS Türkiye Birincisi Azra başarısının sırrını anlatıyor. Türkiye 1.si şampiyondan lgs'de derece isteyenlere tavsiyelerin olduğu bu lgs başarı hikayeleri serisi yeni başarı hikayesi videosunda size süper taktikler, öneriler var. Lgs 1.leri nasıl çalışır? Lgs birincisinden tavsiyeler, Nasıl lgs
  100 kez izlendi 87 gün önce